ROLETY - PRODUKCJA - SPRZEDAŻ - MONTAŻ

Rolety Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne dzięki swojej funkcjonalności stanowią integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. Są doskonałym zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak: słońce, wiatr, deszcz i śnieg. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną obniżając odczuwanie poziomu hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. Nasze rolety powstają na bazie komponentów dostarczonych przez największego polskiego dystrybutora systemów aluminiowych firmę ALUPROF, co zapewnia wysoką jakość oferowanych wyrobów.
W naszej ofercie posiadamy trzy rodzaje rolet zewnętrznych:

1. SYSTEM ADAPTACYJNY, który jest wykorzystywany w już wykończonych budynkach. Taka roleta może być montowana we wnęce okiennej lub do ściany nad oknem. Wykonana jest z paneli wypełnionych pianką poliuretanową zwijanych do skrzynki. Rolety mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie.

2. SYSTEM PODTYNKOWY INTEGRO, proponowany jest przede wszystkim tym, którzy na etapie budowy domu planują zakup rolet. Elementy podtynkowe systemu nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, toteż nie naruszają bilansu energetycznego budynku, a po wykonaniu elewacji stanowią integralną część. Konstrukcja skrzynki bezproblemowo pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych.

3. SYSTEM NADOKIENNY, podobnie jak integro skierowany jest do wszystkich, którzy planują montaż rolet na etapie wznoszenia budynku. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna, a pozostałe elementy mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien. Montaż odbywa się w momencie wstawiania okien, zatem powinien być przewidziany już w fazie projektu.

Zapraszamy do współpracy